کد خبر: 287/ ١٣:٤٦ - يکشنبه ٣ فروردين ١٣٩٩/ تعداد بازدید: 287
نسخه چاپي
ارسال به دوست
 
داخلي
مدیر روابط عمومی و نظارت بر خدمات خبر داد؛ ‏
تشدید و جدیت بیشتر در کنترل همکاران در برابر ویروس کرونا بعد از تعطیلات
 
مدیر روابط عمومی و نظارت بر خدمات مجتمع مس سونگون از تشدید و جدیت بیشتر در کنترل همکاران در برابر ویروس کرونا بعد از تعطیلات در مجتمع خبر داد.

محمد حسین ایازی با اشاره به آمار شیوع کرونا در کشور گفت: این بیماری به سرعت در حال شیوع است و تنها راه شکست آن شکستن زنجیره انتقال آن دانست و این امر یعنی رعایت اصول بهداشت فردی و اجتماعی و رعایت اصل ماندن در خانه.

 

مدیر روابط عمومی و نظارت بر خدمات مجتمع مس سونگون با اشاره به احتمال افزایش ضریب شیوع این بیماری در تعطیلات عید نوروز در صورت عدم رعایت نکات ارایه شده از سوی مبادی مربوط افزود: با توجه به تأکیدات مهندس شریفی و سیاست های راهبردی شرکت ملّی صنایع مس ایران در راستای حفظ و صیانت از سرمایه اصلی شرکت ملّی صنایع مس ایران، مجتمع مس سونگون در نظر دارد عملیات کنترلی و پیشگیرانه خود را در برابر ویروس کرونا تشدید و جدی تر نماید و در جهت حفظ سلامتی کارکنان خود از هیچ کاری دریغ ننماید.

 

ایشان با اشاره به تلاش های شبانه روزی امور HSE در مجتمع افزود: علاوه بر حضور شبانه روزی کارشناسان این امور در جهت رصد و کنترل پرسنل و محیط کاری در ایام تعطیل عید، این امور با ایجاد ارتباط قوی و لحظه ای با شبکه بهداشت و درمان شهرستان ورزقان از نزدیک وضعیت شهرستان را رصد نموده و اقدامات لازم در این خصوص را انجام می دادند که جای تقدیر و تشکر از همه این عزیزان دارد.

 

ایازی در خاتمه سخنانشان افزود: روابط عمومی مجتمع نیز در ایام تعطیل از ارایه نکات آموزشی و هشدارها و پیام های مربوطه غافل نبوده و در این مبارزه تلاش نموده است نقش کلیدی خود را ایفا نماید و انتظار می رود با توجه به سطح بالای درک پرسنل از شرایط موجود، وضعیت روز به روز بهتر گردد. 

 
انتهای پیام / *
 
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
چند رسانه ای

سازمان و شرکت های مرتبط