کد خبر: 292/ ١٥:٠١ - شنبه ٢ فروردين ١٣٩٩/ تعداد بازدید: 292
نسخه چاپي
ارسال به دوست
 
داخلي
پیام تسلیت مجتمع سونگون بمناسبت
درگذشت مرحوم قلی زاده مدیرعامل سازمان آتش نشانی تبریز
 
مرحوم محمد قلی زاده مدیرعامل آتش نشانی و خدمات ایمنی کلانشهر تبریز که در عملیات ضدعفونی معابر و خیابان ها به بیماری کرونا مبتلا شده بود، ندای حق را لبیک گفت.

مدیر روابط عمومی و نظارت بر خدمات مجتمع مس سونگون با اشاره به شخصیت بالا و متانت آن مرحوم گفت: توفیق زیارت و آشنایی با مرحوم را در عملیات اطفای حریق آتش سوزی جنگل های ارسباران در تابستان سال ۱۳۹۸ نصیب بنده و همکاران شده بود و ایشان در این عملیات نیز در مرکز واقعه حضور داشتند و در این عملیات نقش بزرگی را ایفا نمودند.

 

محمد حسین ایازی با اشاره به ابتلا به بیماری کرونا آن مرحوم گفت: اینکه ایشان شخصا در رأس عملیات ضدعفونی معابر و خیابان ها در کنار همکارانشان حضور داشتند نشانگر احساس مسئولیت و فداکاری ایشان هست که متاسفانه این بیماری خطرناک، آذربایجان را از وجود نازنین ایشان محروم نمود. 

 

ایشان با اشاره به روحیه خدمت آن مرحوم گفت: واقعاً آنچه ما در رمان آشنایی از نزدیک با ایشان (عملیات اطفای حریق آتش سوزی جنگل های ارسباران) سراغ داریم مردمی بودن ایشان بود به گونه ای که خدمت به مردم و هم نوعان یکی از دغدغه های اصلی آنمرحوم بود که ایشان بخش اعظمی از عمر باعزتشان را در این مسیر سپری نمودند.

 

ایازی در خاتمه سخنانشان ضمن نثار صلوات و فاتحه به روح آنمرحوم گفت: این ضایعه دردناک موجب تأثر و تالم مهندس شریفی مدیر مجتمع مس آذربایجان، مدیران ارشد و کارکنان مجتمع مس سونگون گردید که ضمن مسئلت علو درجات برای روح آن مرحوم از درگاه باری تعالی، در این شرایط خاص، با صدور پیام تسلیت خود را در این غم شریک می داند.

روحش شاد و یادش گرامی.

تصویر پیام تسلیت مدیریت و کارکنان مجتمع مس سونگون را در زیر مشاهده می کنید.

تصاویر زیر مربوط به حضور آن مرحوم در کنار دیگر مسئولین در عملیات اطفای حریق آتش سوزی جنگل های ارسباران می باشد.


 
انتهای پیام / *
 
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
چند رسانه ای

سازمان و شرکت های مرتبط