کد خبر: 605/ ١٠:٠٣ - شنبه ١٤ اسفند ١٣٩٥/ تعداد بازدید: 605
نسخه چاپي
ارسال به دوست
 
-
حضور مدیرعامل مس آذربایجان و مدیران ارشد شرکت ملی صنایع مس ایران در تمرین امروز مس سونگون ورزقان…
 
در تمرین امروز تیم مس سونگون ورزقان، مدیران ارشد شرکت ملی صنایع مس ایران حضور یافتند…

مهندس حاج آقازاده، مدیرعامل شرکت مس آذربایجان، مرتضی دلاوری دبیر کمیته فرهنگ و ورزش صنعت مس ایران، حاج غلامرضایی، از معاونان ارشد شرکت مس، مهندس شهبازی، عضو هیئت مدیره باشگاه مس سونگون و مهندس کافی مدیرعامل باشگاه مس سونگون و جمعی دیگر از مدیران مس در این بازدید حضور داشتند.

حاج آقازاده در این دیدار ضمن تشکر از بازیکنان و کادر فنی تیم مس سونگون ورزقان از زحمات آنها قدردانی کرد و نتایج خوب این تیم را که موجب شادی مردم منطقه و نیز خانواده شرکت مس شده است، ستود.

مدیرعامل شرکت مس آذربایجان با اشاره به اینکه آرامشی که در اردوی تیم مس سونگون ورزقان حاکم است، ناشی از زحمات فراوان مدیران و مسئولان و نیز تلاش ارزشمند همه دست اندرکاران در باشگاه است گفت: جوانان باید قدردان امکانات بوجود آمده باشند و تلاش بیشتر تنها راه شکرگزاری نعمات الهی است. وی در پایان برای بازیکنان و کادر فنی مس سونگون ورزقان سلامتی و موفقیت در مسابقات پیش رو را آرزو نمود.

مرتضی دلاوری نیز تلاش بازیکنان مس سونگون ورزقان برای کسب عنوان قهرمانی لیگ برتر فوتسال را ارزشمند خواند و از حمایت های مهندس حاج آقازاده از تیم مس سونگون ورزقان قدردانی کرد.

دبیر کمیته فرهنگ و ورزش صنعت مس از تاینان داسیلوا رگو، بازیکن برزیلی مس سونگون ورزقان که گل خود را در دیدار مقابل آذرخش بندرعباس به شهدای آتش نشان حادثه پلاسکو تقدیم کرده بود، تجلیل کرد و این اقدام وی را همسو با اهداف کلان فرهنگی شرکت مس و بسیار با ارزش و مطلوب خواند.

محمدرضا کافی نیز از حمایت های مدیران ارشد مس قدردانی نمود و تلاش بیشتر بازیکنان و کادر فنی را برای کسب نتایج مطلوب در دو دیدار باقیمانده لیگ برتر ، خواستار شد.

مس سونگون ورزقان روز جمعه ساعت 16 در سالن پورشریفی تبریز به مصاف شهروند ساری خواهد رفت.

 
انتهای پیام / *
 
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
چند رسانه ای

سازمان و شرکت های مرتبط