کد خبر: 143/ ١٢:٤٠ - دوشنبه ١٤ مرداد ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 143
نسخه چاپي
ارسال به دوست
 
داخلي
مهندس شریفی در حاشیه بازدید از طرح های توسعه شهرستان اهر:‏
تأکید بر اتمام پروژه آهک اهر قبل از برنامه زمان بندی
 
مهندس شریفی مدیر مس منطقه آذربایجان به همراه معاونین و مدیران و روسای مجتمع مس سونگون امروز ‏دوشنبه 14/05/1398 از پروژه های طرح توسعه این مجتمع در شهرستان اهر بازدید نمودند.‏

مدیر مس منطقه آذربایجان به همراه مدیران ارشد مجتمع مس سونگون با حضور در شهرستان اهر از پروژه های گوره درق، آهک و معدن مس مزرعه بازدید نموده و از نزدیک در جریان روند امور و پیشرفت های فیزیکی این پروژه ها قرار گرفتند.

 

مهندس شریفی در جلسه تولید مجتمع که بعد از بازدید در دفتر معدن مس مزرعه تشکیل گردید با اشاره به اهمیت پروژه های مجتمع مس سونگون در شهرستان اهر گفت: این پروژه ها می تواند نقش کلیدی در پیشرفت صنعتی منطقه ایفا نماید و شرکت ملّی صنایع مس ایران برنامه خاصی برای ایجاد تحول صنعتی و شغلی در این شهرستان برنامه ریزی کرده است.

 

ایشان با اشاره به اهمیت پروژه آهک افزود: این پروژه برای مجتمع مس سونگون با اهمیت است چرا که در با اتمام مراحل عملیاتی و بهره برداری از این پروژه، این مجتمع آهک مورد نیاز خود را از این کارخانه تأمین خواهد نمود که طبیعتاً مشکلات موجود در جهت تأمین این ماده معدنی خود به خود رفع خواهد گردید.

 

مدیر مس منطقه آذربایجان با اشاره به پیگیری های دکتر سعد محمدی مدیرعامل شرکت ملّی صنایع مس ایران از وضعیت طرح های توسعه مجتمع ادامه داد: ایشان محور توسعه در صنعت مس را اولویت کاری شرکت تعریف کرده است و به صورت مستمر در حال پیگیری طرح های توسعه در مناطق تابعه شرکت ملّی مس ایران هست که جای تقدیر و تشکر دارد.

 

مهندس شریفی در خاتمه سخنانشان اظهار داشت: ما تلاش کردیم تمامی بستر های لازم برای شتاب بخشیدن و تسریع جهت رسیدن به مرحله بهره برداری پروژه های شهرستان اهر  علی الخصوص پروژه آهک را مهیا کنیم و باید این پروژه قبل از برنامه زمانبندی به نتیجه برسد.

 
انتهای پیام / *
 
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
چند رسانه ای

سازمان و شرکت های مرتبط