کد خبر: 156/ ١٥:٢٣ - سه شنبه ٨ مرداد ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 156
نسخه چاپي
ارسال به دوست
 
داخلي
مدیر مجتمع مس آذربایجان:
وجود همکاران بازنشسته باعث ارتقاء سلامت روان، افزایش اعتماد به نفس، احساس امید و انگیزه در بین کارکنان جوان می شود.
 
مدیریت روابط عمومی و نظارت بر خدمات مجتمع مس سونگون نشست صمیمی با حضور مهندس شریفی مدیر مجتمع مس سونگون، اعضای هیئت مدیره کانون، مهندس ابراهیمی مدیر امور بازنشستگان صندوق بازنشستگی شرکت ملّی صنایع مس ایران، ایازی مدیر روابط عمومی و نظارت بر خدمات و جمعی از بازنشستگان مجتمع مس سونگون را در تبریز برگزار نمود.

در این جلسه مهندس شریفی ضمن خیر مقدم گویی، با اشاره به جایگاه بازنشستگان در شرکت ملّی صنایع مس ایران و جامعه گفت: بازنشستگی مرحله ای است که هیچکس را گریزی از آن نیست و احترام، رعایت حرمت و استفاده از تجارب بازنشستگان، همواره مورد تاکید است  و بی شک آنان بدون هیچ منتی، آماده ارائه تجارب خود به نسل های نوپا هستند و بر این عقیده ایم که ارتقای حقوق، کرامت انسانی و جایگاه معنوی بازنشستگان نقش مهمی در رشد و تعالی شرکت ملّی صنایع مس ایران داشته و ضامن پیشرفت جامعه است.

 

مدیر مجتمع مس آذربایجان در ادامه با اشاره به تلاش های بازنشستگان در طول خدمت خود در شرکت مس گفت: بی شک بازنشستگان همکاری که اکنون در بین ما نیستند و نیز همکاران بازنشسته ای که هنوز تجارب خود را برای پیشرفت جامعه به کار می گیرند نقش بسزایی در پیشرفت کشور و تحقق اهداف عالی این شرکت معظّم دارند و مجموعه مدیریتی نیز همواره تلاش بی وقفه ای برای ارتقای حقوق و جایگاه آنان دارند.

 

ایشان در خاتمه سخنانشان ضمن تقدیر و تشکر از مدیریت روابط عمومی و نظارت بر خدمات مجتمع مس سونگون در برگزاری این نشست گفت: از اینکه امروز در این جمع حاضریم و میزبان شما عزیزان هستیم خرسندیم و یقین بدانیم توسعه خدمات دهی سازمانی به بازنشستگان و خانواده های آنان از تأکیدات دکتر سعد محمدی مدیرعامل شرکت ملّی صنایع مس ایران و تیم مدیریتی ایشان بوده و بر این باوریم وجود همکاران بازنشسته باعث ارتقاء سلامت روان، افزایش اعتماد به نفس، احساس امید و انگیزه در بین کارکنان جوان می شود.

 

این نشست که دوشنبه(شب) مورخ 07/05/1398 برگزار گردید ابتدا آقای بنی اسدی دبیر کانون، برنامه هم اندیشی را اعلام نمود. سپس آقای پور محمدی رئیس هیئت مدیره کانون گزارشی از اهم عملکر و فعالیت های این کانون را ارایه نمود.

 

در ادامه جلسه بازنشستگان حاضر با اشاره به مشکلات بازنشستگان،  سوالات خود را در این زمینه مطرح نمودند که بعد از آن مقرر گردید در خصوص درخواست های بازنشستگان در حوزه های مختلف از قبیل بهداشت و ... از طریق مهندس شریفی و کانون در جهت رفع مشکلات و پیشبرد رفاه و حال بازنشستگان عزیز پیگیری شود .

 

افزودنی است در پایان جلسه دوشنبه شب ضمن ضیافت شام، از بازنشستگان حاظر توسط مهندس شریفی تجلیل بعمل آمد.

 

همچنین ادامه جلسه روز سه شنبه در محل دفتر مجتمع مس آذربایجان در تبریز تشکیل و به سوالات بازنشستگان عزیز پاسخ داده شد و در خصوص برنامه های آتی کانون هم اندیشی گردید.

 
انتهای پیام / *
 
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
چند رسانه ای

سازمان و شرکت های مرتبط