کد خبر: 119/ ١٥:٣٣ - دوشنبه ٧ مرداد ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 119
نسخه چاپي
ارسال به دوست
 
داخلي
محمدحسین ایازی:
همایش خانواده کارکنان مجتمع مس آذربایجان نمایشی از جلوه عظمت خانواده بزرگ مس سونگون بود
 
همایش خانواده کارکنان مجتمع مس آذربایجان(مس سونگون) در سال 1398 عصر روز جمعه چهارم مرداد ماه به کار خود پایان داد.

مدیر روابط عمومی و نظارت بر خدمات مجتمع مس سونگون با اشاره به استقبال پرشور خانواده های کارکنان از این مراسم گفت: این شور و استقبال علاوه بر این پیام که خانواده کارکنان همیشه در کنار شرکت ملّی صنایع مس ایران و مجتمع مس سونگون هستند حاوی پیام های مهمی برای ماست که الان باید به صورت کارشناسانه و علمی به تحلیل و آنالیز بازخوردهای این همایش پرداخت که این امر در دستورکار این امور است و برنامه خاصی برای آن ها در نظر گرفته شده است که خروجی آن ها می تواند پایه برنامه های آتی شرکت باشد.

 

محمد حسین ایازی ضمن تقدیر و تشکر از حضور مهندس شریفی و دیگر مدیران ارشد مجتمع در این همایش افزود: مدیر مجتمع مس آذربایجان همیشه دغدغه خانواده کارکنان را دغدغه خود و سازمان می داند و حضور ایشان در جمع صمیمی خانواده مس سونگون بیانگر این قضیه است و قطعاً حضور و مشارکت مدیران ارشد مجتمع باعث پر رنگ تر شدن مراسم گردید که در این جا از تمامی آن ها تقدیر و تشکر می نمایم.

 

ایشان با اشاره به سوابق علمی و عملی دکتر قاسمی کبریا و همچنین سابقه هنری گروه موسیقی دومان ادامه داد: با توجه به روزمه کاری درخشانی که از این عزیزان ارایه گردید تصمیم  گرفتیم که در همایش هر سه شهرستان یعنی ورزقان، اهر و تبریز به سخنرانی و اجرای برنامه بپردازند.

 

وی با اشاره به مسابقات اجرا شده در همایش برای کودکان نیز گفت: شاهد خلق صحنه هایی زیبا با حضور فرزندان کارکنان و خانواده مس سونگون بودیم که قطعاً در خاطره ها خواهد ماند در این بخش هم با توجه به حضور پر رنگ کودکان و با عنایت خاص مهندس شریفی در خصوص افزایش تعداد جوایز و حضور تمامی کودکان در مسابقه لحظات خاطره انگیزی برایمان رقم خورد.

 

محمد حسین ایازی با اشاره به قرعه کشی انجام شده برای سفر زیارتی مشهد مقدس نیز افزود: برندگان عزیز می توانند بعد از انجام مراحل اداری به همراه خانواده عازم این سفر باشند که ضمن تبریک به تمامی عزیزان، التماس دعا برای خودم و تمامی همکاران در شرکت ملّی صنایع مس ایران را دارم.

 

مدیر روابط عمومی و نظارت بر خدمات ادامه داد: خوشبختانه بازخوردهای زیادی که اکثر آن ها نیز مثبت ارزیابی گردیده را داشتیم که این نظرات و پیشنهادات نیز به صورت علمی و گسترده بررسی شده و تلاش خواهیم نمود در برنامه های آتی نسبت به افزایش کیفی برنامه ها از این نکات استفاده نماییم.

 

ایشان در خاتمه سخنانشان با اشاره به زحمات چندین روزه همکاران خود در امور روابط عمومی و نظارت بر خدمات گفت: همایش خانواده کارکنان مجتمع مس آذربایجان نمایشی از جلوه عظمت خانواده بزرگ مس سونگون بود و جا دارد از همین جا از کلیه همکارانم در این امور را که با حضور و زحمات شبانه روزی خود باعث برگزاری با شکوه این همایش گشتند تقدیر و تشکر کنم.

 

 
انتهای پیام / *
 
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
چند رسانه ای

سازمان و شرکت های مرتبط