کد خبر: 130/ ١٦:٢٠ - جمعه ٤ مرداد ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 130
نسخه چاپي
ارسال به دوست
 
داخلي
بمناسبت سالروز برگزاری اولین نماز جمعه کشور در سال ۵۸:
برگزاری نمایشگاه کتاب در حاشیه نماز جمعه شهرستان ورزقان
 
مدیریت روابط عمومی و نظارت بر خدمات مجتمع مس آذربایجان(مس سونگون) در سالروز برگزاری اولین نماز جمعه کشور در سال 1358 اقدام به برگزاری نمایشگاه در فضای مسجد جامع شهرستان ورزقان نمود.

محمد حسین ایازی با اشاره به فضیلت های نماز عبادی و سیاسی جمعه گفت: در راستای گرامیداشت سالروز برگزاری اولین نماز جمعه کشور در سال  1358 تصمیم به برگزاری این برنامه فرهنگی یعنی نمایشگاه کتاب گرفته شد که الحمدالله با استقبال گرم نمازگزاران و مدرم شریف شهرستان مواجه گشتیم.


مدیر روابط عمومی و نظارت بر خدمات مجتمع مس سونگون با اشاره به تنوع زیاد کتاب های عرضه شده در نمایشگاه گفت: در این نمایشگاه که در فضای باز مسجد جامع شهرستان برگزار گردید قریب به 4000 کتاب در حوزه های فرهنگی، سیاسی، علمی، دینی، اجتماعی، اقتصادی و ... ارایه گردید.

 

ایشان با اشاره به استقبال خوب و حضور پرشور کارکنان مجتمع مس سونگون در صفوف نماز جمعه گفت: امور مدیریت روابط عمومی و نظارت بر خدمات مجتمع مس سونگون همواره در تلاش است با برنامه ریزی دقیق در اجرای باشکوه تر برنامه های فرهنگی، عبادی و .... شهرستان ورزقان نقش موثری ارایه نماید که این امر نیز مورد تأکید مهندس شریفی مدیر مجتمع مس آذربایجان بوده و در این زمینه از هیچ مساعدتی دریغ ننموده است.

 
انتهای پیام / *
 
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
چند رسانه ای

سازمان و شرکت های مرتبط