کد خبر: 1496/ ١٤:٥٨ - سه شنبه ٢٠ آذر ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 1496
نسخه چاپي
ارسال به دوست
 
داخلي
عضو هیئت مدیره شرکت ملّی صنایع مس مطرح کرد
راه کم کردن هزینه ها، افزایش تولید است.
 
مهندس محمدی عضو هیئت مدیره شرکت ملی صنایع مس ایران با اشاره به نوسانات بازار، از بالا رفتن هزینه ها گفت.

مهندس محمدی در نشستی که با حضور مهندس بنی اسدی راد، مهندس شریفی مدیر مجتمع مس آذربایجان، معاونین، مدیران مجتمع و مجریان طرح های توسعه برگزار گردید گفت شرکت ملی صنایع مس ایران همواره تلاش نموده در راستای سیاست های اقتصاد مقاومتی عمل نماید و در این زمینه نیز عملکرد موفقی نیز داشته است ولی با در نظر گرفتن تحولات اخیر کشور در زمینه اقتصاد باید قبول کنیم که هزینه ها بالا رفته است و تلاش نماییم راهکارهای لازم برای تعدیل و کاستن آن ها پیدا نماییم.

عضو هیئت مدیره شرکت ملّی صنایع مس ایران با اشاره به اقدامات صورت گرفته در داخل کشور و حتی تبریز در زمینه بومی سازی دانش و فناوری مواد شیمیایی مورد نیاز شرکت ملّی صنایع مس ایران  افزود : خوشبختانه اقدامات خوبی در این زمینه صورت گرفته بود که متاسفانه در سال های اخیر در این مورد غفلت شد وگرنه امروز باید در این زمینه بی نیاز بودیم.

ایشان همچنین با اشاره به برخی مواد مورد نیاز و مصرفی در مجتمع های سه گانه شرکت ملّی صنایع مس ایران از قبیل گلوله و ... ادامه داد: باید متخصصان ما با حضور و بررسی راهکارهای لازم در بازارهای داخلی و خارجی به صورت کارشناسانه و همچنین مجامع علمی و بهره گیری از پتانسیل های موجود و ارتباط گسترده با دانشگاه ها بر روی کاهش و نحوه مصرف این مواد و سازگاری های آن با امکانات و تجهیزات و در نهایت بومی سازی دانش های مورد نیاز تلاش نماییم راندمان کاری را افزایش و هزینه نهایی محصولات را کاهش دهیم تا توان رقابتی بالایی در عرصه های داخلی و بین المللی داشته باشیم.

مهندس محمدی ضمن اشاره به تلاش برای خودداری از خرید برخی اقلام غیر ضروری و کاهش مصرف این اقلام گفت: در شرایط فعلی تنها راه کاهش هزینه ها، افزایش تولید می باشد و تلاش جمعی مدیران و پرسنل برای مدیریت کردن هزینه ها و ارایه راهکار های عملی برای کاهش آن را می طلبد.

 
انتهای پیام / *
 
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
چند رسانه ای

سازمان و شرکت های مرتبط