کد خبر: 2575/ ١٥:٣٤ - شنبه ٢٦ آبان ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 2575
نسخه چاپي
ارسال به دوست
 
سياسي, اجتماعي, داخلي
نماینده مردم شریف ورزقان و خاروانا در مجلس شورای اسلامی:
مس سونگون در راستای محرومیت زدایی از منطقه عملکرد درخشانی دارد
 
دکتر رضا علیزاده در جمع اساتید بسیج استان در سالن آمفی تئاتر مجتمع مس سونگون با عنوان این مطلب گفت از مهندس شریفی و شرکت ملّی صنایع مس ایران بابت توجه به مشکلات و مسایل منطقه تشکر می کنم و حرکت و اقدامات ملّی صنایع مس ایران در راستای تحقق سیاست اقتصاد مقاومتی قابل ستایش است.

نماینده مردم شریف ورزقان و خاروانا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اوضاع اقتصادی کشور آن را نتیجه بی تدبیری و عدم خودباوری برخی از مدیران ارشد کشور دانسته افزود: مشکلات زیادی برای کشور و هموطنان عزیز بوجود آمده و در این موقعیت باید حواسمان باشد که نباید اجازه بدهیم از نظر اقتصادی، روانی و ... مردم آسیب ببینند.

ایشان با اشاره به فرمایش مقام معظّم رهبری مدظله العالی در خصوص اینکه توان داخلی می تواند با این مشکلات مقابله نماید ادامه داد: رهبر معظّم در سال های اخیر با تأکید بر اجرای سیاست اقتصاد مقاومتی تشخیص داده اند که این امر راه برون رفت از مشکلات فعلی کشور است و در این راستا وظیفه شما اساتید بسیجی و دانشگاهیان بسیار سنگین است چرا که شما بزرگواران با ارایه راهکارهای علمی و عملی می توانید در پیشبرد این اهداف خدمت بزرگی به کشور و دولت نمایید. من اعتقاد دارم اگر پای بسیج به وسط میدان کشیده شود این بازوی توانمند انقلاب می تواند سپری بزرگ در مقابل مشکلات برای کشور باشد و این امر در سال های قبل نیز به اثبات رسیده است.

دکتر علیزاده با اشاره به برنامه ریزی ها و اقدامات صورت گرفته اظهار داشت با وجود این مشکلات اقتصادی علی الخصوص در دو سال اخیر الحمدالله با حمایت های شرکت ملّی صنایع مس ایران توانستیم به اندازه 10 سال و حتی در برخی روستاها به اندازه 20 سال گذشته کارهای عمرانی انجام دهیم و مجتمع مس سونگون در زمینه محرومیت زدایی از منطقه عملکرد درخشانی داشته است و این یعنی تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی به معنای واقعی.

نماینده مردم شریف ورزقان و خاروانا در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: با همیاری های مجتمع مس سونگون، تلاش های فرمانداری و بخشداری مرکزی شهرستان ورزقان و خاروانا و ... تقریباً 100 درصد مشکلات روستاهای این شهرستان در زمینه آب شرب، طرح های هادی و .... رفع گردیده است و با در نظر گرفتن مشکلات اقتصادی کشور انجام این کار ها کار بزرگی است که باید آن را مدیون مدیریت توانمند دانست.

ایشان در خاتمه سخنانشان گفت جا دارد از مهندس بنی اسدی راد و مهندس شریفی بابت توجه ویژه شان به مسایل و مشکلات منطقه و همچنین روحیه بسیجی وارشان بایت پیگیری کارها تقدیر و تشکر نمایم.

 
انتهای پیام / *
 
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
چند رسانه ای

سازمان و شرکت های مرتبط