کد خبر: 1446/ ١٧:٠٠ - سه شنبه ٨ آبان ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 1446
نسخه چاپي
ارسال به دوست
 
اجتماعي, فرهنگي, داخلي
در راستای مسئولیت های اجتماعی برون سازمانی:
35 کیلومتر از بزرگراه خواجه-ورزقان تا آخر آبان ماه سال جاری زیر بار ترافیک می رود
 
جمعی از مدیران و مسئولین ارشد استانی و شهرستان ورزقان از نزدیک از مسیر ارتباطی جدید الاحداث خواجه-ورزقان بازدید بعمل آورده و در جریان پیشرفت فیزیکی پروژه قرار گرفتند.

مهندس شریفی در نشستی که بعد از بازدید از این بزرگ راه داشت گفت: یکى از عوامل مهم در توسعه اقتصادى هر منطقه ایجاد و نگهدارى شبکه راه هاى ارتباطی مى‏باشد که در بهبود بخشیدن به وضع بازرگانى، صنعتى و کشاورزى حائز اهمیت است و همچنین راه ها مهمترین ابزار رسیدن به توسعه در هر منطقه ای به حساب می آید و رشد صنعتی و گردشگری یک منطقه با راه های مناسب چندین برابر و دروازه های پیشرفت به روی منطقه گشوده خواهد شد.

مدیر مجتمع مس آذربایجان در ادامه با اعلام این خبر که انشالله تا آخر آبان ماه سال جاری حدود 35 کیلومتر از جاده خواجه-ورزقان زیر بار ترافیک خواهد رفت گفت: شرکت ملّی صنایع مس ایران و مجتمع مس سونگون به خوبی این مسئله را دریافته است که پیشرفت و محرومیت زدایی منطقه بدون وجود مسیر ارتباطی مناسب امکان پذیر نبوده و به همین منظور احداث بزرگ راه خواجه –ورزقان را یکی از اولویت های اساسی مسئولیت های اجتماعی برون سازمانی خود در منطقه لحاظ نموده و با تمام جدیت پیگیر این پروژه هست و اقدامات صورت گرفته و تأمین مالی(بدون وقفه و مشکل در پرداخت) آن گواهی بر این ادعا است. همچنین در اینجا جا دارد از مدیرعامل شرکت ملّی صنایع مس ایران مهندس بنی اسدی راد و سایر عوامل چه در زمینه اجرایی این پروژه و چه در مبحث پیگیری آن تشکر ویژه ای داشته باشم.

ایشان با اشاره به وجود برخی مسایل از قبیل موقعیت جغرافیایی، شرایط جوی و ... ادامه داد تمام تلاشمان را کرده ایم و خواهیم کرد تا این پروژه هر چه سریعتر به مرحله بهره برداری کامل برسد و مردم منطقه و پرسنل مجتمع مس سونگون از این نعمت برخوردار گردند و امیدواریم در آینده ای نزدیک شاهد این امر باشیم.

شایان ذکر است در این بازدید و همچنین نشست امام جمعه شهرستان، نماینده مردم شریف ورزقان و خاروانا در مجلس شورای اسلامی، فرماندار، بخشدار و مسئولین شهری شهرستان ورزقان، مدیرکل راه و شهرسازی استان، فرماندهی پلیس راه استان، جانشین مدیر مجتمع مس آذربایجان و نمایندگان شرکت های پیمانکاری این بزرگراه نیز حضور داشتند.

 
انتهای پیام / *
 
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
چند رسانه ای

سازمان و شرکت های مرتبط