کد خبر: 457/ ١٧:١٧ - شنبه ٥ آبان ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 457
نسخه چاپي
ارسال به دوست
 
ورزشي
به میزبانی مس سونگون برگزار گردید:
یازدهمین دوره مسابقات فوتسال داخلی شرکت ملی صنایع مس ایران
 
یازدهمین دوره مسابقات فوتسال داخلی شرکت ملی صنایع مس ایران انتخابی مسابقات ایمیدرو با حضور چهار تیم مجتمع مس سرچشمه ، مجتمع مس سونگون ، مجتمع مس شهر بابک و دفتر ستادی تهران، به صورت دوره ای در قالب یک گروه به میزبانی مجتمع مس سونگون از اول آبانماه بمدت سه روز در شهر تبریز برگزار شد.

در این دوره از مسابقات که داوری آن توسط نماینده معرفی شده از طرف فدراسیون فوتسال ایران (شرکت فرهنگی ورزشی پیروز سرزمین آقتاب) سوت زده شد که 2 کارت قرمز و 3 کارت زرد از سوی داوران  به بازیکنان خاطی داده شد. همچنین طی این مسابقات 20 بار توپ از خط دروازه ها گذشت.

در خاتمه مسابقات تیم مس سرچشمه با 9 امتیاز در صدر جدول، مجتمع مس سونگون با 3 امتیاز و تقاضل گل بیشتر در رده دوم و مس شهربابک با 3 امتیاز و تفاضل گل کمتر در رده سوم قرار گرفتند. به این صورت تیم های مس  سرچشمه و مس سونگون به نمایندگی از شرکت ملی صنایع مس ایران در مسابقات ایمیدرو حاضر خواهند شد.

 کاپ اخلاق این دوره از مسابقات نیز به تیم دفتر تهران اهدا گردید.

در مراسم اختتامیه این مسابقات مدیر مجتمع مس آذربایجان ضمن اهدا کاپ و مدال به بازیکنان برتر و تشکر و قدردانی از کیمته برگزار کننده مسابقات گفت برگزاری این گونه مسابقات ضمن ایجاد شور و نشاط در بین کارکنان، باعث افزایش روحیه همدلی بین پرسنل مناطق تحت پوشش شرکت ملی صنایع مس ایران می گردد ولی باید توجه گردد در این گونه مسابقات آنچه که باید به آن توجه نمود نکات اخلاقی و تربیتی امر ورزش در بین پرسنل است نه مقام و رتبه تیمی بدست آمده.

مهندس شریفی ضمن آرزوی توفیقات روزافزون در زمینه های ورزشی، کاری و زندگی شخصی حاضرین ادامه داد امیدوارم توانسته باشیم میزبانی خوب و شایسته بوده باشیم و لحظات خوب و خوشی را برای شما در مدت حضورتان در این مسابقات رقم زده باشیم.

ایشان افزود برنامه ریزی اساسی در زمینه ورزش پرسنل می تواند بستر مناسبی جهت تشویق و ترغیب و مشارکت آن ها در امر ورزش  شود و این به معنی بالارفتن سلامت و تندرستی کارکنان و حضور شاداب، پرشور و فعال آنها در محیط کار است.

شایان ذکر است مسابقات ایمیدرو در آذر ماه سال جاری در بندر عباس برگزار خواهد گردید.

 
انتهای پیام / *
 
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
چند رسانه ای

سازمان و شرکت های مرتبط