کد خبر: 1241/ ١٤:٥٠ - دوشنبه ١٩ شهريور ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 1241
نسخه چاپي
ارسال به دوست
 
سياسي, داخلي
در مجتمع مس سونگون برگزار شد:
جلسه شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر شهرستان ورزقان
 
جلسه شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر شهرستان ورزقان صبح روز شنبه 17 شهريور ماه با حضور مهندس يحيوي فرماندار شهرستان ورزقان ، مهندس شريفي مدير مجتمع مس آذربايجان و مهندس مهدوي دبير شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر استان آذربايجان شرقي و جمعي از مسئولين و روساي ادارات شهرستان و سرپرستان کارگاه هاي و شرکت های تابعه مس سونگون در سالن آمفي تئاتر مجتمع مس سونگون برگزار شد.

در ابتداي جلسه مهندس شريفي ضمن عرض خير مقدم به حضار و مهمانان گرامي با اشاره به اهميت توليد در مس سونگون گفت: کارکنان و نيروي انساني مس بزرگترین سرمایه مجموعه است و توجه و رسيدگي به نيروي انساني یکی از اهداف بزرگ شرکت ملّی صنایع مس ایران بوده و هر واحد صنعتي موظف است در حفظ و توانمند سازي نيروي انساني خود بکوشد .

مدیر مجتمع مس آذربایجان آگاه سازي و اطلاع رساني را از مهمترين فعاليت ها در پيشگيري و کنترل معضل اعتياد در جامعه و محيط کار دانست و حضور مديران و سرپرستان کارگاههاي صنعتي در اين جلسه را مغتنم شمرده و افزود اميد است مطاب ارائه شده در اين جلسه بخوبي به کارگاه ها انتقال داده شود و در آينده اي نزديک شاهد اثرات مثبت آن در محل کار باشيم .

مهدوي با اشاره به اينکه بشر از بدو آفرينش در جستجوي آرامش، کنجکاوي يا لذت طلبي از راه هاي متعدد بوده گفت: اين وظيفه تک تک افراد است که با آگاهي و فعاليت خود موجب کاهش آسيب هاي اجتماعي خصوصاً در حوزه مواد مخدر باشند. 

دبير شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر استان آذربايجان شرقي ضمن ارائه آمار و ارقام اعتياد در سطح کشور افزود در حدود 25 درصد از مردم کشور بصورت مستقيم و غير مستقيم در معرض آسيب  هاي اجتماعي ناشي از اعتياد هستند و اين وظيفه ماست که با گفتگو و آگاه سازي و فرهنگ سازي هاي لازم با  اين معضل بزرگ اجتماعي مبارزه کرده و پيشگيري هاي لازم را بعمل آوريم .

وي با اشاره به اينکه مس سونگون بزرگترين واحد صنعتي منطقه مي باشد گفت : لازم است هر از گاهي جلسات و کارگاه ها و همايش هايي در راستاي آگاه سازي مديران و سرپرستان کارگاه ها و با حضور کارگران برگزار شود زيرا اعتقاد داريم که اعتياد يک بيماري است و بايد با اگاه سازي تک تک افراد همه را در مقابل آن واکسينه نماييم .

 
انتهای پیام / *
 
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
چند رسانه ای

سازمان و شرکت های مرتبط