کد خبر: 184/ ١٦:٠٠ - سه شنبه ١٩ تير ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 184
نسخه چاپي
ارسال به دوست
 
داخلي
در راستای ارتباط صنعت با دانشگاه
امضای تفاهم نامه همکاری مجتمع مس سونگون با دانشگاه آزاد تبریز
 
مهندس شریفی مدیر مجتمع مس آذربایجان و دکتر جوانپور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان شرقی روز شنبه مورخ 16/04/97 تفاهم نامه همکاری دانشگاه آزاد اسلامی تبریز و مجتمع مس سونگون را امضا نمودند.

در ابتدای جلسه رییس دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان شرقی ضمن تبریک انتضاب مهندس شریفی به عنوان مدیر مجتمع مس آذربایجان گفت: بهره مندی از ظرفیت های معادن استان و طرح های توسعه مجتمع مس آذربایجان آینده روشنی را برای منطقه و استان آذربایجان شرقی به ارمغان خواهد داشت.

دکتر جوان پور با اشاره به آمادگی دانشگاه آزاد اسلامی تبریز جهت هرگونه همکاری با مجتمع مس آذربایجان افزود: دانشگاه آزاد تبریز دارای موقعیت و پتانسیل بسیار مناسبی است و دانشکده ها و پژوهشکده های آن توان ارائه خدمات مورد نظر مجتمع مس آذربایجان را فراهم می آورد.

مدیر مجتمع مس آذربایجان نیز با اشاره به موفقیت های علمی دانشگاه آزاد اسلامی تبریز گفت: ما افتخار می کنیم که امروز در جمع شما عزیزان و استادان این دانشگاه معتبر هستیم و از همکاری دانشگاه و صنعت استقبال می کنیم.

مهندس شریفی با اشاره به ارتباط موثر دانشگاه تبریز با مجتمع خواستار بهره گیری از این تجربیات در پیشبرد اهداف تفاهم نامه دانشگاه آزاد تبریز شد و افزود بخش صنعت بی نیاز از دانشگاه نیست و این دو مکمل یکدیگر هستند و ارتباط صنعت با دانشگاه یکی از ضروریات است.

ایشان با اشاره به اینکه رسالت بزرگی در پیش روی مجتمع مس سونگون است گفت: احداث و تکمیل طرح های توسعه اثر گذاری خوبی در اقتصاد و اشتغال منطقه واستان داشته و در این زمینه نیز می توانیم با دانشگاه آزاد تبریز ارتباط خوبی برقرار کرده و از امکانات علمی دانشگاه استفاده نماییم.

در ادامه جلسه، نمایندگان مجتمع مس آذربایجان و معاونین و اساتید دانشگاه نظرات و پیشنهادات خود را در زمینه ادامه همکاری ها بیان نموده و مقرر شد بازدیدهای تخصصی و جلسات ماهانه برنامه ریزی و اجرایی گردد.  

این جلسه در محل دانشگاه آزاد تبریز برگزار شد و در آن مهندس رضوی، مهندس عبدلی و همچنین رئیس دانشگاه تبریز و تعدادی از معاونین و اساتید دانشگاه آزاد اسلامی نیز حضور داشتند.

 
انتهای پیام / *
 
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
چند رسانه ای

سازمان و شرکت های مرتبط