کد خبر: 348/ ١١:٢٩ - سه شنبه ٥ تير ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 348
نسخه چاپي
ارسال به دوست
 
توليدی, داخلي
پیام تبریک جناب آقاي مهندس شریفی مديريت محترم مجتمع مس آذربايجان بمناسبت :
دستیابی به رکورد تاریخی توليد 13 درصد مس بالاتر از برنامه پیش بینی در خرداد ماه 1397
 
در سومین ماه سال 1397 دلیر مردان و سخت کوشان مجتمع مس سونگون با تلاش روزافزون خود، به ثبت رکوردی جدید در تمامی زمینه ها (تناژ خوراک، تناژ کنسانتره و مس محتوی) دست یافتند که به عنوان رکوردی تاریخی از سال 1384 تا کنون در فعالیت های این مجتمع ثبت گردید.

 

مجتمع مس سونگون در خرداد ماه سال جاری با فرآوری 1.393.066 تن سنگ معدن، به تولید 30423 تن کنسانتره مس با 7701 تن مس محتوی ( 13 درصد بالاتر از برنامه پیش بینی شده) دست یافت که این رکورد نسبت به رکورد قبلی یعنی اردیبهشت ماه سال 1396 رشد 6 درصدی نشان داده و در نوع خود بی نظیر است. همچنین در کارخانه موليبدن نيز با ثبت تولید بیش از 251 تن کنسانتره مولیبدن، شاهد 90 درصد رشد نسبت به برنامه پیش بینی و 11 درصد رشد نسبت به رکورد قبلی یعنی مهر ماه 96 بوده ایم.

به همین منظور جناب آقاي مهندس شریفی مدیر مجتمع مس آذربایجان با صدور پیام تبریکی از تمامی همکاران مجتمع مس سونگون تقدیر و تشکر نموده است که متن پیام به شرح زیر مي باشد :

باسمه تعالی

خداوند متعال را شاکریم که با عنایات او و تلاش روز افزون تمامی همکاران گرامي ام در مجتمع مس سونگون، شاهد ثبت برگ های زرین، یکی پس از دیگری در تاریخ صنعت و معدن منطقه هستیم. خبر مسرت بخش دستیابی به رشد تولید 13 درصدی نسبت به برنامه پیش بینی توليد و رشد 6 درصدی نسبت به رکورد قبلی (اردیبهشت ماه سال 1396) نیز یکی از این اوراق زرین در تاریخ معدنکاری این مجتمع می باشد که بعد از سال 1384 توانسته ایم برای اولین بار در تمامی زمینه ها (تناژ خوراک، تناژ کنسانتره مس، مس محتوی و تناژ کنسانتره مولیبدن) به این موفقیت بزرگ دست یابیم. حلاوت و شرینی این رکورد صد چندان می شود وقتی این رکورد با کاهش در مصارف حامل های انرژی آب و برق (آب خام 23 درصد و برق 16 درصد) و توقف کمتر از 2 درصدی کارخانه تغلیظ (درصد دسترسی) به دست آمده است که در نوع خود کم نظیر است.

بر این باوریم که موفقیت یک نقطه نیست بلکه جریانی است پیوسته، و یقیناً این موفقیت نقطه پرتاب و عطفی خواهد بود برای دستیابی به موفقیت های بزرگ.

بنده نیز ضمن تشکر از تک تک همکاران گرامی ام، دستیابی به این رکورد را بحضورشان تبریک عرض مي نماييم. همچنين لازم مي دانم  از جناب آقاي مهندس بني اسدي راد مدير عامل محترم شرکت ملي صنايع مس ايران و مسئولين محترم منطقه نيز، بخاطر مساعدتهاي بي دريغشان صميمانه سپاسگزاري نمايم. امیدوارم با استعانت از خداوند متعال و استفاده از دو بال دانش و همدلي، در فتح قله های موفقیت توفیقات روزافزون داشته باشیم.

 

                          رضا شریفی           

                                                                                         مدیر مجتمع مس آذربایجان

 
انتهای پیام / *
 
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
چند رسانه ای

سازمان و شرکت های مرتبط