کد خبر: 1547/ ١٥:٢١ - سه شنبه ٨ خرداد ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 1547
نسخه چاپي
ارسال به دوست
 
داخلي
رييس شوراي اسلامي کار مجتمع مس سونگون مطرح کرد:
پيشرفت هر واحد صنعتي مرهون مشارکت کارکنان و مديران ارشد آن سازمان است
 
مهندس نادر رضايي در مصاحبه با روابط عمومي اين مجتمع گفت: مشارکت فعال کارکنان و مديران ارشد هر سازمان یکی از عوامل موثر بهبود شرایط آن سازمان می باشد که معدن مس سونگون نيز از اين قاعده مستثني نيست و خرسندم که به همراه اعضای محترم شوراي اسلامي کار مجتمع و به پشتوانه همکاران عزيز و حمايت های مديریت عامل و مديران ارشد مس توانسته ايم در حل بخشي از مسائل و مشکلات پيش روي کارکنان موثر باشیم و در همینجا، جا دارد از تک تک همکارانی که با ارتباط مستقيم و موثر اين شورا را یاری و همراهی نمودند و همچنين مساعدت و حمايت های جناب َآقاي مهندس حاجي آقا زاده مديرعامل مس منطقه آذربايجان تقدير و تشکر نماييم .

رييس محترم شوراي اسلامي کار مجتمع مس سونگون ضمن اشاره به بخشی از عملکرد این شورا تا پايان سال 1396 گفت : الحمدالله گام های موثری در زمینه های مختلف برداشته شده است که شايد ممکن است همکاران تا کنون در جريان نتيجه تمام کارها قرار نگرفته باشند که در اینجا به گوشه ای از این فعاليت ها که منتج به نتيجه گردیده است اشاره می نمایم.

1)      مبحث مانده مرخصي قبل سال 1385 کل پرسنل که  با مساعدت و صدور دستور مديریت محترم منطقه مس آذربايجان و همکاري معاون پشتيباني و امور کارکنان و خدمات عمومی پیگیری گردید که انشالله در آینده نزدیک به مرحله اجرا خواهد رسید.

2)     پیگيری اعمال  مدارک تحصيلي قبل از سال 1395 با تاريخ اجراي 01/09/96 .

3)     پیگيری بهره مندی پرسنل از مرخصي 14 روزه زايمان(در صورت عدم شاغل بودن همسر).

4)     پیگیری مبحث عدم تسويه وام هاي پيشرو پرسنل در موقع بازنشستگي با جايگزینی ضامن و اخذ موافقت مدیریت عامل با شماره مجوز 3567 مورخه 16/10/96.

5)     پيگيري های لازم جهت صدور کارت اعتباري براي همکاران محترم ساکن در شهرستان ورزقان که به دليل عدم وجود امکانات استخر شنا در شهرستان از این مزایا بی بهره هستند که در اسرع وقت تحويل همکاران واجد شرايط خواهد شد.

6)      پيگيري جهت اعطای تسهیلات پيشرو براي تمامی پرسنل محترم در سال 1397.

7)     پیگيری افزايش سقف بيمه عمر و حوادث که  با مساعدت و همدلي مديريتمحترم به نتیجه انجامید.

8)     پیگیری اخذ مجوز تهيه يک دست لباس ورزشی(شامل گرمکن، شلوار و کفش ورزشي) که خوشبختانه به پرسنل محترم تحويل گرديد .

9)     پیگيری و اخذ دستور از مديريت در خصوص مرخصي سررسيد نشده که  طبق روال سال های قبل قابل اجرا باشد.

10) پيگيري در خصوص اعلام مانده مرخصي همکاراني که سال 80 به بصورت دائم از شرکت مس مزرعه به مجتمع منتقل گردیده اند.

11) پيگيري جهت مساعدت در پرداخت وام مسکن و وام ضروري و اضطراري به همکاران تبديل وضعيت شده که انشالله در آینده نزدیک شاهد اجرای آن خواهیم بود.

12) برگزاری جلسات متعدد با حضور مسئولين استانی و شهرستانی و پیگیری مشمولیت مشاغل سخت و زيان آور در مجتمع مس سونگون.

13) پيگيري جهت تشکيل کارگروه هاي تخصصي بمنظور اعمال مدارک تحصيلي کارکنان.

رييس شوراي اسلامي کار در خصوص برنامه هاي پيش روي این شورا گفت برنامه هاي  زيادي در دست اجرا داريم که به محض تحقق هر یک از آن ها به نحو مقتضی همکاران عزيز در جريان امور قرار خواهند گرفت. ایشان با اشاره به ارتباط مستقيم  شورا با همکاران گفت اعضا شوراي اسلامي کار هر هفته روزهاي يکشنبه در دفتر شورا بصورت حضوري آماده شنيدن پيشنهادات و مسائل همکاران محترم هستند. ضمنا از دوستاني که علاقمند هستند مي توانند بصورت مکتوب  پيشنهادات و انتقادات خود را به شورا ارائه نمايند تا شورا با بررسي هفتگي آنها پاسخگويي مسائل همه عزيزان باشد .

مهندس رضايي اضافه کرد شرط موفقيت،  همدلي اعضا شورا و در پس آن پشتيباني تک تک کارکنان از شورای منتخب خود  و در نهايت حمايت و پشتيباني مديران مس است که اين مهم در مس سونگون وجود دارد و من از کمکهاي تمام اعضا شورا و مديران و همکاران گرامي تقدير و تشکر نموده و اميدوارم در فرصت باقيمانده بتوانيم به بهترين شکل پاسخگويي مطالبات بحق همکاران عزيز باشيم .

در آخر نیز روابط عمومی و امور بين الملل از جانب تمامی پرسنل از زحمات اعضای شورای اسلامی کار مجتمع مس سونگون نهايت تقدير و تشکر می نماید.

شایان ذکر است آقايان نادر رضايي، عليرضا عنايتی، علی محمدپور، فرهاد پورسليمان، حسن زينال پور و مظفر علمی اعضای محترم شورای اسلامی کار مجتمع سونگون را تشکیل می دهند.

 
انتهای پیام / *
 
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
چند رسانه ای

سازمان و شرکت های مرتبط