کد خبر: 98/ ٠٨:١٢ - پنج شنبه ٩ فروردين ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 98
نسخه چاپي
ارسال به دوست
 
داخلي
آمادگی کامل شرکت مس برای «حمایت از کالای ایرانی»
 
پیام روشنگر رهبر معظم انقلاب در اعلام سال 1397 به نام سال «حمایت از کالاى ایرانى» نقشۀ راهی است برای همه سال های پیش رو.

به نام خدا

«شرکت ملی صنایع مس ایران» نیز در این مسیر امیدبخش و رونق‌افزا، آمادگی کامل خود را برای حضوری مؤثر در عرصۀ «حمایت از کالای ایرانی» و توسعه، پیشرفت و اعتلای تولید ملی، در چهارچوب سیاست‌هاى اقتصاد مقاومتى اعلام می‌کند.
در همین زمینه، ضمن توجه ویژه به «درون‌زایی در اقتصاد» و اهتمام به «مقاوم‌سازی تولید»، یکی دیگر از رویکردهای مهم صنعت مس، بسط و گسترش «بومی‌سازی» است که هم‌اکنون، عزمی جدی در شرکت مس شکل گرفته تا از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های بومی و داخلی، در همۀ عرصه‌های گستردۀ این صنعت راهبردی کشور استفاده شود.
همچنین، تأکید رهبر معظم انقلاب بر ضرورت و اهمیتِ جوان‌گرایی، پیشِ چشم ماست و در این مسیر، از ظرفیت‌های جوانانِ دانش‌آموخته و توانمند ایران بزرگ، بهره خواهیم برد.
اکنون، ضمن اعلام همدلی و همراهی با همۀ دلسوزان نظام، خاصه وزیر محترم صنعت،‌ معدن و تجارت که در نگهبانى از تولید صنعتى و معدنى و گسترش آن با به‌کارگیرى سیاست‌هاى مناسب تولیدى و تجارى، پیام امیدآفرین رهبر معظم انقلاب را لبیک گفته‌اند، برای عملی‌کردن شعار سال که نقشۀ راه ماست، با عنایت خداوند متعال، و با پشتیبانی دولت محترم و همکاری صنعتگران و کارآفرینان ایران عزیز، این حرکتِ روبه‌رشد را به «نهضتِ بومی‌سازی» تبدیل خواهیم کرد تا به سهم خود،‌ گامی در مسیر پیشرفت و آبادانیِ بیشتر ایران عزیز برداریم.

محمدرضا بنی‌اسدی راد
مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران

 
انتهای پیام / *
 
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
چند رسانه ای

سازمان و شرکت های مرتبط