کد خبر: 186/ ١٢:٠٧ - سه شنبه ١٩ دی ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 186
نسخه چاپي
ارسال به دوست
 
توليدی, داخلي
مهندس حاجی آقازاده:
شرایط مس سونگون ایده آل است و باید قدر جایگاه مس را بدانیم
 
مدیر عامل مس منطقه آذربایجان در نشست هم اندیشی عوامل فنی اورهال با بیان اینکه شرایط مس سونگون ایده آل است و باید قدر جایگاه مس را بدانیم گفت از صمیم قلب از زحمات تک تک شما عزیزان تشکر می نمایم.

مهندس حاجی آقا زاده در جلسه بررسی و نقد عملکرد اورهال گذشته و آماده سازی و رفع مسائل و مشکلات برای اورهال اسفند ماه امسال گفت: گزارش آماری اورهال ارائه گردید و نقطه نظرات هر یک از شما عزیزان و اقدامات انجام شده مورد نقد قرار گرفت که این امر باعث می شود در برنامه اورهال آتی با حساب و کتاب و انسجام بیشتری عمل کنیم .

ایشان با اشاره به اینکه اورهال یک شرایط عادی نیست و نمی توان با آن مانند مسائل عادی رفتار کرد افزود باید برای این مسئله نظم و انظباط خاصی تعریف نماییم و توجه کنیم اگر مسائل و مشکلاتی وجود دارد ناشی از نداشتن تعریف درست و جامع از این امر است.

وی با اشاره به ضرورت وجود صمیمیت و شفافیت عمل در مسئله اورهال ادامه داد من از همه شما روسا و سرپرستان فنی انتظار دارم با توجه به حجم زیاد کار و فشار زیادی که در روزهای اورهال وجود دارد انصاف و عدالت را کاملا رعایت نمایید.

مدیر عامل مس منطقه آذربایجان با اشاره به تخصص، شایستگی و میانگین سنی پایین پرسنل شرکت کننده در اورهال افزود: باید قدر محیط کار و مجموعه خود را بدانید و با مشکلات جزیی و کوچک خودتان را مشغول نکنید بلکه به عظمت خود و محیطی که در ان مشغول بکار هستید توجه کنید زیرا مس گل سرسبد منطقه است و افتخارات زیادی دارد و ما باید با حفظ همدلی، اتحاد خود را حفظ نماییم.  

مهندس حاجی آقازاده در ادامه سخنانشان افزودند: علیرغم مسائل و مشکلات اقتصادی موجود کشور این مجموعه از معدود بنگاههای اقتصادی است که هم در سنگر تولید رکوردشکنی های متعدد داشته و هم علیرغم دغدغه های موجود، مسئولین آن توانسته اند انتظارات و حق و حقوق کارکنان را بدون کوچکترین تاخیری پرداخت نمایند .

ایشان با اشاره به مشکلات موجود گفت: هر سیستمی ناملایماتی دارد که باید سعی کنیم در کنارنقاط ضعف، نقاط قوت را هم ببینیم و در رفع مشکلات همدیگر را یاری کنیم. هدف اصلی مشارکت متخصصین داخلی و استفاده از تجارب کارشناسان مجتمع می باشد و تا حد امکان از نیروی های خارج از سازمان کمتر استفاده گردد و در حل و فصل مشکلات به نحوی اقدام نماییم تا بازه زمانی بین اورهال ها افزایش داده شده و به این شکل هزینه های تمام شده پایین آید. اعتقاد شخصی من تأکید بر دقت در اورهال بوده هر چند اگر در کنار دقت سرعت هم بالا رود بسیار عالی است .

مدیر عامل مس منطقه آذربایجان با اشاره به اهمیت مستند سازی از تمام فعالیت های انجام شده در اورهال از قبیل تهیه آلبوم تصاویر فعالیت ها و دفتر یادبود برای گزارش انجام کار روزانه ادامه دادند با جمع آوری تجارب می توانیم اورهال های آَتی را قدرتمند تر انجام دهیم. وی همچنین به اهمیت نظر سنجی از افراد حاضر در هر اورهال در قبل و بعد از انجام کار اشاره کرد و افزود باید کار خود را نقد نماییم تا نقاط قوت و ضعف خود را بهتر بشناسیم . وی با تاکید به امر آموزش پرسنل دخیل در اورهال گفت : شاید حتی یک آموزش دو ساعته بسیاری از مشکلات حین کار ما را برطرف نماید.    

مهندس رضوی مدیر اورهال و امور مهندسی مس سونگون نیز گفت: هر چند اورهال مربوط به دو امور تغلیظ و مهندسی است ولی اعتقاد ما بر این است که اورهال یک حرکت جمعی است و باید به این امر نگاه سیستمی داشته باشیم و با همفکری تمام عوامل فنی با نظم تعریف شده و مشخص این کار انجام شود. ایشان با اشاره به اینکه خط تولید متعلق به تمام پرسنل است ادامه دادند: امور مهندسی با تمام ظرفیت و امکانات خود به همراه پیمانکاران در صورت نیاز تمام و کمال در اختیار و خدمت خط تولید است.

 
انتهای پیام / *
 
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
چند رسانه ای

سازمان و شرکت های مرتبط