کد خبر: 2562/ ٠٩:٥٩ - شنبه ١٨ آذر ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 2562
نسخه چاپي
ارسال به دوست
 
توليدی, داخلي
در آبان‌ماه سال جاری در مس منطقه آذربایجان محقق شد؛
بازیابی 5 درصد بالاتر از برنامه پیش‌بینی تولید
 
مس پرس: مدیر مس منطقه آذربایجان گفت: مجتمع مس سونگون در آبان‌ماه سال جاری با 5درصد بازیابی بالاتر از برنامه پیش‌بینی تولید، از انتقال 326 تن مس (1327تن کنسانتره) به باطله جلوگیری کرده است.

به گزارش مس پرس،‌ مهندس «محمد حاجی‌آقازاده» با بیان این خبر و با تأکید بر این‌که این موفقیت با تلاش مدیران و کارکنان زحمتکش مس سونگون محقق شد، درباره اهمیت این دستاورد گفت: یکی از ابزارهای مهم ارزیابی و مقایسه در میزان بهره‌وری کارخانه‌های تغلیظ، بررسی درصدی از فلز موجود در خوراک کارخانه است که به محصول نهایی راه می‌یابد.
وی افزود: با در نظر گرفتن این شاخص، مجتمع مس سونگون در آبان‌ماه سال جاری با 5درصد بازیابی بالاتر از برنامه پیش‌بینی تولید، از انتقال 326 تن مس (1327تن کنسانتره) به باطله جلوگیری کرده است.
حاجی‌آقازاده با بیان این‌که این دستاورد محدود به آبان‌ماه نبوده و مجتمع مس سونگون تلاش کرده است رویکرد افزایش بهره‌وری را در کل برنامه تولید پیاده‌سازی کند، گفت: بازیابی کارخانه تغلیظ مجتمع مس سونگون در هشت‌ماهه نخست سال جاری نیز 2درصد بالاتر از برنامه بوده و موجب دست‌یابی به 1059 تن مس (4255 تن کنسانتره)، بیش از برنامه تولید شده است.

 
انتهای پیام / *
 
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
چند رسانه ای

سازمان و شرکت های مرتبط