کد خبر: 702/ ٠٩:٥٤ - سه شنبه ٤ مهر ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 702
نسخه چاپي
ارسال به دوست
 
سياسي, اجتماعي, فرهنگي, توليدی, داخلي
پیام تقدیر مدیرعامل شرکت مس از کارکنان مناطق کرمان و آذربایجان
موفقیت‌های گذشته، چراغی برای روشنای آینده است
 
مس پرس: در پی ثبت رکوردهای تولیدی در مس منطقه کرمان و مس منطقه آذربایجان، مهندس «احمد مرادعلیزاده» مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران در پیامی از کارکنان صنعت مس تقدیر و تشکر کرد و این موفقیت‌ها را ثمره همدلی و سخت‌کوشی همه دست‌اندرکاران دانست.

به گزارش مس پرس، متن پیام مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران به شرح زیر است:

همکاران عزیز و ارجمند در مس منطقه کرمان و مس منطقه آذربایجان!
خبرهای شیرین و شورآفرینی که از حوزه‌های گوناگون کار ارزشمند و دشوار شما می‌رسد، حکایتِ حرکتِ امیدبخش‌تان در مسیری است که همه به آن باور داریم و شما هم‌دلانه و سخت‌کوشانه در آن گام برمی‌دارید؛ راهی روشن که از جنوب‌شرقی تا شمال‌غربی ایران، گویای پویایی و شکوفایی در صنعت مس این میهن عزیز است.
ثبت رکوردهای چشمگیر تولیدی در سرچشمه طی شهریورماه گذشته، خصوصاً به اهتمام کارکنان پرتلاش تغلیظ و معدن، و نیز تولید آند در خاتون‌آباد و همچنین ثبت رکوردهای چشمگیر تولیدی در سونگون و میدوک که در ماه‌های گذشته تحقق یافت، نشان از آن دارد که این پیکرۀ واحد، از کرمان تا آذربایجان، جانی تازه گرفته است؛ تازگی‌ای که می‌توان آن را در سرچشمه و شهربابک و سونگون و میدوک و خاتون‌آباد، نفس کشید و به آبادی و آبادانی بیشتر، امیدوار بود.
با کوشش‌های بی‌دریغ همه کارکنان صنعت مس ایران، سازمان ما یکی از سازمان‌های موفق کشور است و در سال گذشته و نیمه اول امسال، هم به لحاظ تولید، هم صادرات و هم فروش، روزهایی همراه با موفقیت را پشت سر گذاشتیم و به بسیاری از اهداف‌مان رسیدیم؛ و البته افتخار اصلی ما کوشش و ایستادگی در مسیری است که بتوانیم خودمان را در سطح جهانی به‌عنوان یک شرکت برتر عرضه کنیم و به‌عنوان الگوی شرکت‌های ایرانی در اصلاح ساختارها، اصلاح شرایط تولید، توسعه، اقتصادی کارکردن و... مطرح شویم.
موفقیت‌های گذشته، چراغی برای روشنای آینده است و من به سهم خود، از همه شما کارگران و کارکنان و مدیران مسئولیت‌پذیر در این مسیر خطیر، که حضوری مؤثر در چنین موفقیت‌های پربهایی داشته و نقشی پررنگ در تداوم این راه خواهید داشت، صمیمانه سپاس‌گزارم و تندرستی و بهروزی‌تان را از درگاه خدای دانا و توانا و مهربان، آرزومندم.

احمد مرادعلیزاده
مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران
چهارم مهرماه 1396

 
انتهای پیام / *
 
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
چند رسانه ای

سازمان و شرکت های مرتبط