کد خبر: 318/ ٠٠:١٠ - پنج شنبه ١٦ شهريور ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 318
نسخه چاپي
ارسال به دوست
 
-
مهندس مرادعلیزاده مدیر عامل شرکت ملی صنایع مس ایران از مس سونگون بازدید کرد
 
روز سه شنبه مورخ 14 شهریور ماه سال 1396، مهندس مراد علیزاده مدیر عامل شرکت ملی صنایع مس ایران به همراه هیأت همراهشان متشکل از دکتر ابراهیمی معاون منابع انسانی ، مهندس مجد فر و مهندس سامبرانی اعضا هیات مدیره و مهندس حاجی آقا زاده مدیر عامل مس منطقه آذربایجان به صورت میدانی از مجتمع مس سونگون بازدید به عمل آوردند. ایشان بعد از بازديد در جلسه ای که با حضور مدیران امور و مجریان طرح های توسعه در محل سالن کنفرانس مس سونگون تشکیل گردید حضور یافته و با اشاره به وجود پایین ترین میانگین قیمت جهانی مس طی دو سال گذشته اظهار داشتند در این دوران مجتمع مس سونگون بهترین عملکرد را در زمینه صرفه جویی و استفاده مناسب و بهینه از منابع داشته و از برنامه تولید جلوتر بود و امسال نیز با عملکرد بسیار خوب هم در تولید کنسانتره مس و هم در تولید کنسانتره مولیبدن، گوی سبقت را از برنامه پیش بینی شده گرفته که من در همین جا از تک تک مدیران و کارکنان مجتمع تشکر می نمايم .

 

 مدیر عامل شرکت ملی صنایع مس ایران ضمن اشاره به دلایل متعدد سیاسی و اقتصادی که در نهایت منجر به بالا رفتن قیمت جهانی مس شده، قیمت فعلی بازار جهانی را برای شرکت مس مناسب خواند و افزود در حال حاضر امکان به سرانجام رساندن پروژه های تعریف شده در سونگون وجود داشته و با توجه به رایزنی ها و فعالیت های صورت پذیرفته مجوزهای لازم از اکثر مسئولین ذیربط برای آغاز فعالیت پروژه های سونگون اخذ شده و انتظار می رود که این طرح ها با سرعت بیشتری پیگیری شوند.

در طول جلسه، مدیران و مجریان مس سونگون به ارایه گزارش عملکرد و برنامه تولید شش ماهه نخست سال 96 پرداختند. مهندس مراد علیزاده مدیر عامل شرکت ملی صنایع مس ایران  پس از شنیدن این گزارشات افزودند: این گزارش نشان دهنده عملکرد بسیار مناسب و جلوتر از برنامه تولید در مس سونگون است . 

 

 

 
انتهای پیام / *
 
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
چند رسانه ای

سازمان و شرکت های مرتبط