افزایش درآمد کودلکو با درخشش فلز سرخ
کمپانی دولتی کودلکو که در کشور شیلی قرار دارد، در سال گذشته سود قبل از کسرِ مالیات خود را حدود 2/9میلیارد دلار اعلام کرد.
 دوشنبه ٢٧ فروردين ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
کمپانی مس ترکیه در تلاش برای فتح بازارهای بین‌المللی
کمپانی مگا‌ متال‌ (Mega Metal)، تولید‌کننده بزرگ سیم مسی در کشور ترکیه، که در حال توسعه عملیات‌های خود در این کشور است، قصد دارد علاوه بر خرید یک سایت تولیدی در ایالات متحده، تعدادی کمپانی نیز در کشورهای ایتالیا و فرانسه خریداری کند.
 يکشنبه ٢٦ فروردين ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
مهندس حاجی آقازاده در نشست بررسی وضعیت بزرگراه خواجه – ورزقان:
شرکت ملی مس ایران به عنوان سرمایه گذار در اجرای این طرح مشکل مالی و اعتباری ندارد
در این جلسه که به منظور بررسی وضعیت و مشکلات بزرگراه خواجه – ورزقان در در روز دوشنبه مورخ 20 فروردین ماه سال 1397 تشکیل گردیده بود فرماندار شهرستان با اشاره به کندی عملیات جاده سازی، پیشرفت فیزیکی بزرگراه خواجه - ورزقان را غیرقابل قبول شمرده گفت: این طرح 4 سال پس از آغاز تنها 42درصد پیشرفت فیزیکی دارد در حالی که طبق زمان بندی باید این پیشرفت به میزان 70 درصد می بود.
 سه شنبه ٢١ فروردين ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
اوج‌گیری قیمت مس با رشدِ خیره‌کنندۀ چین
2017 سال رونق بازار کامودیتی‌های سخت بود و برای شرکت‌های معدنی، ازجمله «فملی»، و همچنین سهام‌داران آنان، روزهای خوبی را رقم زد. «بهروز رحمتی» مدیر امور سهام و سرمایه‌گذاری شرکت مس در یادداشتی برای «عصر مس» به بررسی عوامل درخشش مس در سال گذشته پرداخت.
 سه شنبه ٢١ فروردين ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
نشست نوروزی مدیر عامل مس منطقه آذربایجان
مهندس حاجی آقا زاده مدیر عامل مس منطقه آذربایجان در نشست نوروزی خود با مدیران و کارکنان مجتمع در روز یکشنبه مورخ 19 فروردین ماه 1397 در سالن کنفرانس، ضمن عرض تبریک عید نوروز و آرزوی سلامتی و تندرستی گفت: سال 1396 سال خوبی برای صنعت مس بود و در این سال شاهد ثبت رکورد های متعدد تولید بوده ایم که اينکارامکانپذیر نبود مگر به همت و تلاش تک تک همکاران عزیز.
 يکشنبه ١٩ فروردين ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
افزایش تولید مورد هدف مس توسط کمپانی قز مینرال
تولید مورد هدف کمپانی مواد معدنی قز (Kaz Minerals) متعلق به کشور قزاقستان در سال جاری بین 270 الی 300 هزار تن خواهد بود که از 259 هزار تن کاتد تولیدشده در سال گذشته بیشتر است.
 يکشنبه ١٩ فروردين ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
با حضور مدیرعامل شرکت مس در مجتمع مس سرچشمه و شهربابک انجام شد
بررسی برنامه‌های تولیدی و توسعه‌ای دو مجتمع با هدف افزایش تولید
مهندس «محمدرضا بنی‌اسدی راد» مدیرعامل شرکت مس به‌همراه مهندس «علی محمدی» عضو هیأت‌مدیره شرکت مس و دکتر «محمدرضا عالی» معاون توسعه و اکتشافات در روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه (14 و 15فروردین‌ماه) از طرح‌های توسعه‌ای مجتمع مس سرچشمه و شهربابک بازدید کردند.
 جمعه ١٧ فروردين ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

چند رسانه ای

سازمان و شرکت های مرتبط