با حمایت مس سونگون
اعزام 200 مددجوی کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) شهرستان ورزقان و خاروانا به مشهد مقدس
در راستای مسئولیت های اجتماعی و کارهای فرهنگی مجتمع مس سونگون و توجه به محرومیت زدایی از منطقه با هماهنگی کمیته امداد شهرستان ورزقان تعداد 200 نفر از افراد تحت پوشش این کمیته که تا کنون نتوانسته بودند به زیارت مرقد مطهر امام هشتم حضرت علی بن موسی الرضا(ع) بروند عازم مشهد مقدس شدند.
 سه شنبه ٢٨ شهريور ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
جیانگشی خبر از شرایط سخت در نیمه ‌دوم سال می‌دهد
مس پرس: شرکت تولید مس «جیانگشی» در چین، پیش‌بینی می‌کند که وضعیت سخت‌تری را در نیمه‌ دوم سال جاری پیش رو خواهد داشت، چراکه شرایط تجاری سخت‌گیرانه‌تر شده و نرخ بهره دلار در ایالات متحده امریکا توسط فدرال رزرو، بیش از حد انتظار افزایش یافته است.
 سه شنبه ٢٨ شهريور ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
اطمینان‌بخشی شرکت مس به سهام‌داران؛
فلش تأثیری در سود و زیان سال مالی جاری ندارد
مس پرس: «محسن بازارنوی»، معاون مالی و اقتصادی شرکت ملی صنایع مس ایران، گفت: تأخیر در راه‌اندازی کوره فلش مجتمع مس سرچشمه، تأثیری در پیش‌بینی سود و زیان شرکت مس در سال جاری ندارد.
 دوشنبه ٢٧ شهريور ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
به‌رغم کاهش تولید؛
قیمت بالای مس، کام کودلکو را شیرین کرد
مس پرس: کمپانی دولتی «کودلکو» در شش‌ماهه ابتدایی سال جاری شاهد کاهش تولید مس بود، اما قیمت‌های بالا منجر به بهبود سود این کمپانی طی این دوره شد.
 دوشنبه ٢٧ شهريور ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیرعامل شرکت مس خبر داد
وضعیت روبه‌روشد بومی‌سازی در صنعت مس
مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران گفت: «تلاش برای بومی‌سازی در صنعت مس طی دوسه سال گذشته بسیار رو‌به‌رشد بوده و اثرات بسیار مثبتی نیز در مناطق مختلف به‌ویژه کرمان و آذربایجان داشته است و تولید‌کنندگان توانمند هم، از این شرایط بهره خوبی برده‌اند.»
 دوشنبه ٢٧ شهريور ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
در راستای سیاست های فرهنگی-اجتماعی شرکت ملّی صنایع مس ایران
برگزاری همایش های خانوادگی در شهرستان های اهر و ورزقان
مس منطقه آذربایجان در راستای سیاست های کلی فرهنگی - اجتماعی شرکت ملّی صنایع مس ایران بعد از همایش شهرستان تبریز، همایش های خانوادگی « آرامش در خانواده و محل کار » را در شهرستان های اهر و ورزقان نیز برگزار نمود.
 شنبه ٢٥ شهريور ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
«ورزش مس»؛ برترین در زمینه حرفه‌ای‌سازی فوتسال
ورزش مس با هدایت کمیته راهبری فرهنگ و ورزش صنعت مس ایران، چشم‌انداز روشنی دارد؛ از ورزش همگانی تا ورزش قهرمانی. در همین راستا، در مراسم برترین‌های فوتسال ایران باشگاه مس سونگون به‌عنوان بهترین باشگاه کشور در زمینه‌ حرکت به سمت حرفه‌ای‌سازی انتخاب شد.
 سه شنبه ٢١ شهريور ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

چند رسانه ای

سازمان و شرکت های مرتبط