بررسی موانع سودآوری شرکت مس
توسعه بازار هدف با وسعتِ نگرش
شرکت‌ها اگر نتوانند موانع داخلی و بین‌المللی سودآوری خود را رفع کنند، با مشکلات فراوانی روبه‌رو خواهند شد. در همین زمینه، «شهرام سعید» مدیر فروش و بازاریابی شرکت مس در یادداشتی برای نشریۀ «عصر مس» موانع سودآوری شرکت را بررسی کرده است.
 چهارشنبه ١ آذر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
به رغم موفقیت در تولید؛
فرست کوانتوم با کاهش درآمد روبه‌رو شد
مس پرس: در شرایطی که اکثر کمپانی‌های بزرگ معدنی به‌دلیل بهبود قیمت‌های مس و همچنین به‌رغم کاهش تولید، سود چشمگیری در 2017 به‌دست آورده‌اند، کمپانی فرست کوانتوم در سه‌ماهه سوم سال جاری با کاهش درآمد روبه‌رو شد.
 دوشنبه ٢٩ آبان ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
گروه تحقیقاتی بین‌المللی مس پیش‌بینی کرد
تقویت قیمت مس با نزدیک شدن به پایان 2017
مس پرس: ICSG در آخرین گزارش خود اعلام کرده است که بازار جهانی مس تصفیه‌شده در طول هفت‌ماه اول 2017 به میزان 160هزار تن کسری داشت. این کاهش عرضه بازار جهانی را با کسری مواجه کرده است و به نظر می‌رسد درنتیجه این تحولات قیمت‌های بورس LME تقویت خواهد شد.
 شنبه ٢٧ آبان ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
رئیس هیأت‌مدیره باشگاه مس کرمان:
مس تحت تأثیر شعار و فشار، برای ورزش تصمیم‌گیری نمی‌کند
مس پرس: تغییرات در مدیریت باشگاه‌ها بر مبنای فشار بخشی از سکوها و یا تعدادی از رسانه‌ها، نه‌تنها در کرمان به نتیجه‌ مطلوب نخواهد رسید که در هیچ باشگاهی در دنیا سودبخش نخواهد بود و فقط در بلندمدت می‌تواند اثرات سوء خود را بر روند کلی یک باشگاه بگذارد.
 شنبه ٢٧ آبان ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان:
تفکر بزرگان مس برای ورزش، اصولی و حرفه‌ای است
مس پرس: مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان که سابقه حضور در بدنه مدیریتی باشگاه مس به عنوان مدیر فنی و عضو هیات‌مدیره را نیز در کارنامه خود دارد، در رابطه با حواشی اخیر این باشگاه واکنش نشان داد.
 شنبه ٢٧ آبان ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
اختصاص دستمزد یک روز کاری از حقوق آبان ماه
هدیه مدیریت و کارکنان مس سونگون به زلزله زدگان استان کرمانشاه
هر آن چه که خداوند بزرگ مقدر می‌فرماید، هیچ بنده‌ای را توان تفسیر آن نیست و بر آن چه که حکمت متعالیه‌اش تعلق می‌گیرد، هیچ کس را جرأت تعبیر و تعدیل نمی‌باشد. لذا بر آن چه که می‌دهد شاکریم و بر نداده‌هایش صبر می‌کنیم.
 چهارشنبه ٢٤ آبان ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی خبر داد
افزایش اشتغال‌زایی با فعال شدن ذخایر غنی معدنی مس و طلا در اهر
مس پرس: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی گفت: «فعال شدن بخش معدن، افزایش اشتغال در شهرستان اهر را در پی دارد و مردم بومی با حمایت از شرکت‌های سرمایه‌گذار و همراهی با آن‌ها از این موقعیت استفاده کنند.»
 چهارشنبه ٢٤ آبان ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

چند رسانه ای

سازمان و شرکت های مرتبط