بازدهی 70 درصدی سود سهام شرکت مس در 96
«بهروز رحمتی» مشاور مدیرعامل و مدیر امور سهام، سرمایه‌گذاری و مجامع شرکت ملی صنایع مس ایران گفت: از ابتدای سال‌جاری تا‌کنون، بازدهی سهام شرکت ملی مس حدود 70درصد شده است و به‌نظر می‌‎رسد که سال خوبی برای سهام‌داران شرکت ملی مس رقم خورده است.
 يکشنبه ٦ اسفند ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
امیدواریم اقدامات زیست‌محیطی شرکت مس، مستمر باشد
«محمدرضا تابش» رئیس فراکسیون محیط‌زیست مجلس شورای اسلامی و نماینده مردم اردکان، از غرفه شرکت ملی صنایع مس ایران در هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی محیط زیست بازدید کرد و در جریان اقدامات و دستاوردهای زیست‌محیطی این شرکت قرار گرفت.
 جمعه ٤ اسفند ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
حضور شرکت مس در هفدهمین نمایشگاه محیط زیست
هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی محیط‌زیست که از دوم اسفند در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برپا شده، تا پنجم این ماه برقرار است. شرکت ملی صنایع مس ایران با شعار «احترام به طبیعت، طبیعت ماست» برای ارائه دستاوردهایش، در این نمایشگاه حضور دارد.
 جمعه ٤ اسفند ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
تولید شرکت مس؛ زیر ظرفیت یا بالاتر از همیشه؟
یک کانال تلگرامی معدنی، در مطلبی با عنوان «اتفاق عجیب در شرکت مس» مدعی شده شرکت مس در سال جاری 60هزار تن زیر ظرفیت تولید می‌کند. برای پاسخ به این ادعای «عجیب»، به سراغ مدیر امور برنامه‌ریزی و توسعه شرکت ملی صنایع مس ایران رفتیم.
 پنج شنبه ٣ اسفند ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
جایزه بنیاد جهانی انرژی، مهر تاییدی بر اقدامات زیست‌محیطی شرکت مس
«امیر ولدخانی» مدیر HSE ایمیدرو گفت: شرکت مس در سال‌های اخیر فعالیت‌های بسیارخوبی در زمینه رفع ایرادات محیط‌زیستی، بهداشت و ایمنی کرده است.
 پنج شنبه ٣ اسفند ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
محیط‌ زیست را قربانی نگاه قومیتی نکنیم
مهندس «احمد مرادعلیزاده» مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران، صبح امروز در نشست خبری که در محل غرفه شرکت مس در هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی محیط‌زیست برگزار شد، به پرسش‌های خبرنگاران در زمینه سیاست‌های کلی شرکت مس، به‌ویژه در حوزه محیط‌زیست پاسخ داد.
 چهارشنبه ٢ اسفند ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
در ادامه بازی های دهمین دوره مسابقات ورزشی ایمیدرو و شرکت های تابعه
درخشش تیم فوتسال مجتمع مس سونگون
در دهمین دوره مسابقات ورزشی ایمیدرو و شرکت های تابعه، تیم فوتسال مس سونگون با درخشش برای اولین بار توانست ضمن صعود از گروه خود و راه یابی به جمع شانزده تیم، با شکست 2 بر یک تیم شادگان اهواز به جمع هشت تیم صعود کننده بپیوندد.
 سه شنبه ١ اسفند ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

چند رسانه ای

سازمان و شرکت های مرتبط