گزارش تصویری
سفر یک روزه حجت الاسلام و المسلمین دکتر آل هاشم به شهرستان ورزقان
نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر تبریز روز شنبه مورخ 1396/12/12 به شهرستان ورزقان سفر نمود. ایشان در این سفر ابتدا از مسیر جاده خواجه - ورزقان بازدید نموده و از نزدیک در جریان روند پیشرفت آن قرار گرفتند.
 شنبه ١٢ اسفند ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
پایگاه مقاومت بسیج شهید باکری مجتمع مس سونگون برپا نمود:
ایستگاه صلواتی بمناسبت گرامیداشت اولین سالگرد شهادت شهید ذاکر حیدری
پایگاه مقاومت بسیج شهید باکری مجتمع مس سونگون بمناسبت فرا رسیدن اولین سالگرد شهادت شهید مدافع حرم شهید سردار حاج ذاکر حیدری و همزمان با مراسم یزرگداشت آن در شهرستان ورزقان مقابل مسجد جامع اقدام به برپایی ایستگاه صلواتی نمود.
 پنج شنبه ١١ آبان ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ملی صنایع مس ایران
مس پرس: مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ملی صنایع مس ایران، 28 تیرماه 1396 با حضور سهام‌داران حقوقی و حقیقی این شرکت برگزار شد.
 پنج شنبه ٢٩ تير ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
دیدار مسئولین و مقامات ارشد شهرستان ورزقان با نماینده محترم ولی فقیه در استان
این دیدار که از ساعت 12 روز شنبه 1396/04/24 در بیت نماینده محترم ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی صورت پذیرفت که در آن امام جمعه شهرستان ورزقان، نماینده مردم شریف شهرستان در مجلس شورای اسلامی، فرماندار و مقامات ارشد شهرستان، شواری اسلامی شهر، مقامات ارشد مس منطقه آذربایجان(مجتمع مس سونگون)، امنا و ریش سفیدان شهرستان حضور داشتند.
 يکشنبه ٢٥ تير ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
در چهاردهمین نمایشگاه صنايع فولاد
کسب عنوان غرفه نمونه توسط روابط عمومی مس منطقه آذربایجان(مس سونگون)
چهاردهمین نمایشگاه بین المللی صنایع فولاد ، معادن، فلزات ،ریخته گری، متالورژی و صنایع وابسته تبريز که از تاریخ 20 تا 23 تیرماه در محل نمایشگاه های بین المللی تبریز بر پا شده بود ، توسط آقای نواداد معاون امور اقتصادی استاندار و هیات همراه افتتاح گردید . در این نمایشگاه آقای نواداد معاون امور اقتصادی استاندار پس از افتتاح نمایشگاه در کنار مهندس حاجی آقا زاده مدیرمس منطقه آذربایجان و سایر مسئولین ومدیران و کارکنان مس بازدید ویژه ای از غرفه سونگون انجام دادند . در طی چهار روز برگزاری نمایشگاه مقامات ،مسئولین ، سازندگان قطعات و افراد متخصص در زمینه صنعت از غرفه مس سونگون بازدید و نشست های تخصصی داشتند که این بازدید ها در راستای ایجاد تعامل و ارتباطات موثر ، فرهنگ بومی سازی ، شناسایی و استفاده هر چه بیشتر از قطعه سازان داخلی انجام شد. لازم بذکر است که در طی سالیان گذشته روابط عمومی مس منطقه آذربایجان موفق به کسب عنوان برتر نمایشگاههای مختلف در استان و کشور شده است.
 يکشنبه ٢٥ تير ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
روز چهارشنبه مورخ 14 تیر ماه 1396
بازدید سهامداران شرکت مس از مجتمع مس سونگون
روز چهارشنبه سامهداران به همراه مدیران ارشد شرکت ملی صنایع مس ایران از مجتمع مس سونگون بازدید بعمل آوردند.
 شنبه ١٧ تير ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
انتخاب مس منطقه آذربایجان بعنوان کارآفرین نمونه استان
مس منطقه آذربایجان در استان آذربایجان شرقی بعنوان کارآفرین نمونه استان شناخته شده و طی مراسمی در روز چهارشنبه مورخ 1396/04/14 استاندار محترم جناب آقای دکتر جبارزاده ضمن تقدیر و تشکر از مدیرعامل مس منطقه آذربایجان، لوح تقدیر و تندیس کارآفرین نمونه استان را به مهندس حاجی آقازاده اعطا نمود.
 چهارشنبه ١٤ تير ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 صفحه بعدی >>

چند رسانه ای

سازمان و شرکت های مرتبط