مدیر مجتمع مس سونگون در گفت‌و‌گو با مس پرس:
ذخیره معدن مس سونگون جوابگوی تکمیل زنجیره تولید است
تکمیل زنجیره تولید در مجتمع مس سونگون یکی از طرح‌های توسعه‌ای شرکت مس است که با انتخاب مهندس محمدرضا بنی‌اسدی‌راد به‌عنوان مدیرعامل شرکت مس دوباره در دستور کار قرار گرفته است. گفت‌وگوی مس‌پرس با مهندس رضا شریفی مدیر مجتمع مس سونگون را بخوانید.
 يکشنبه ١ مهر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی:
مجتمع مس سونگون توسعه یابد، آذربایجان رونق پیدا می کند.
نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی در بازدیدی که در روز یکشنبه مورخ 1397/06/25 از مجتمع مس سونگون بعمل آورد از نزدیک با فعالیت های این مجتمع آشنا شد.
 يکشنبه ٢٥ شهريور ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
بازدید فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) از طرح های توسعه مس سونگون
صبح امروز یکشنبه مورخ 25 شهریور ماه سال 1397 سردار عبداللهی فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) با حضور در شهرستان ورزقان و سایت طرح های توسعه مجتمع مس سونگون از محل پروژه طرح های توسعه این مجتمع بازدید بعمل آورده و در حين بازديد مهندس شريفی مدير مجتمع مس آذربايجان وضعيت کلی مجتمع مس سونگون خصوصاً آخرين وضعیت طرح های توسعه را ارائه نمودند .
 يکشنبه ٢٥ شهريور ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیر امور کارکنان و خدمات عمومی مس منطقه آذربایجان:
در حوزه مسئولیت اجتماعی به دنبال کارهای ماندگار هستیم
«محمدحسین ایازی» گفت: مجتمع مس سونگون در تمام مواقع اضطراری از قبیل زلزله، آتش‌سوزی، سیل و چنین بحران‌هایی، با تمام امکانات در کنار مسئولان و مردم منطقه است و تلاشمان بر این است که با تعامل و همدلی در کنار آن‌ها باشیم و شعار رأس مدیریت هم همین است.
 يکشنبه ٢٥ شهريور ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
از برنامه های عزاداری ماه حرم:
برگزاری مراسم عزاداری سینه زنی خیابانی
روز سه شنبه مورخ 1397/06/27 پرسنل مس سونگون در یک حرکت نمادین اقدام به عزاداری ایام سوگواری اباعبدالله الحسین(ع) به صورت سینه زنی خیابانی خواهند نمود.
 يکشنبه ٢٥ شهريور ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
اولین برنامه فرهنگی مذهبی مجتمع مس سونگون برگزار شد:
عزاداری در مسجد جامع شهر فرهنگی تاریخی خاروانا
مراسم عزاداری با اقامه نماز توسط حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا رضایی مهر(امام جماعت) در مسجد جامع شهر خاروانا آغاز گردید و بعد از نماز مغرب و عشاء سفره احسان حسینی که توسط مجتمع مس سونگون تدارک دیده شده بود از عزاداران حسینی حاضر در مسجد پذیرایی بعمل آمد.
 چهارشنبه ٢١ شهريور ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
بازدید امام جمعه شهرستان ورزقان از مجتمع مس سونگون
امروز سه شنبه مورخ 1397/06/20 حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا پور محمد امام جمعه شهرستان ورزقان با حضور در مجتمع مس سونگون از این مجتمع بازدید نمودند.
 سه شنبه ٢٠ شهريور ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

چند رسانه ای

سازمان و شرکت های مرتبط