رئیس هیأت‌عامل ایمیدرو مطرح کرد
تقویت امید در جامعه با انعکاس دستاوردهای سازمانی توسط روابط عمومی‌ها
«مهدی کرباسیان» در دیدار با مدیران روابط عمومی شرکت‌های بزرگ معدنی و صنایع معدنی گفت: «روابط عمومی‌ها با انعکاس اقدامات و دستاوردهای سازمانی می‌توانند نقش موثری در تقویت روحیه امید عامه مردم ایفا کنند.»
 دوشنبه ٣١ ارديبهشت ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
در بورس کالا رقم خورد
استقبال خوب خریداران از محصولات «فملی»
دیروز یکشنبه 30 اردیبهشت‌ماه، عرضه انواع محصولات شرکت ملی مس در بورس کالا با استقبال خوبی از سوی خریداران همراه بود و تقاضای بالا برای محصولات فملی منجر به رقابت قیمت شد.
 دوشنبه ٣١ ارديبهشت ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
آخرین پیش‌بینی متال‌بولتن از قیمت فلز سرخ در 2018؛
مس بالای 7000 دلار معامله خواهد شد
اپکس متال بولتن که گزارش منحصربه‌فردی از بهترین تحقیقات و تحلیل‌‌ها درخصوص قیمت فلزات در بازار است و پیش‌بینی دقیقی را از قیمت سه‌ماهه‌ مس ارائه می‌کند منتشر شد.
 دوشنبه ٣١ ارديبهشت ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیر امور سهام، سرمایه‌گذاری و مجامع شرکت ملی صنایع مس ایران:
برای زنده ماندن راهی به‌جز توسعه پایدار نداریم
«بهروز رحمتی» مشاور مدیرعامل و مدیر امور سهام و سرمایه‌گذاری شرکت مس گفت: شرکت مس برای این‌که بتواند در فضای بین‌المللی زنده بماند هیچ راهی به‌جز توسعه ندارد و این توسعه هم حتماً باید با مطالعه دقیق و توسعه با نگرش پایدار باشد.
 يکشنبه ٣٠ ارديبهشت ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیر اجرایی کمپانی فریپورت مکموران پیش‌بینی کرد
کسری چهار میلیون تنی در بازار مس تا 2026
بر اساس گزارش «رد کانگر» مدیر اجرایی کمپانی فریپورت مکموران، بازار مس در حال حرکت به سمت کسری است و پیش‌بینی می‌شود تا سال 2026 این کسری به بیش از چهار میلیون تن در سال افزایش یابد.
 شنبه ٢٩ ارديبهشت ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
گلنکور گزارش تولید مس سه‌ماهه نخست 2018 را منتشر کرد
افزایش حدود هفت‌درصدی تولید نسبت به مدت مشابه 2017
طبق گزارشی که این کمپانی در ابتدای ماه می منتشر کرد این کمپانی در سه‌ماهه اول سال جاری، 345 هزار و 400 تن مس تولید کرد که این حجم نسبت به دوره مشابه سال قبل، 6/57درصد رشد داشته است.
 چهارشنبه ٢٦ ارديبهشت ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
مهندس حاجی آقازاده عنوان کرد:
بستر سازی برای ورود تخصصی پژوهشگران در حوزه صنعت از اهداف مس سونگون است.
مهندس حاجی آقا زاده در مراسم افتتاحیه اولین کنفرانس و نمایشگاه دستاوردهای نوین مهندسی برق در معادن و صنایع معدنی که در دانشکده برق دانشگاه تبریز برگزار گردید با اشاره به پتانسیل های بالای معدنی استان آذربایجان شرقی اعم از معادن فلزی و غیر فلزی و کنسانتره مس ، طلا و مولیبدن گفت: وجود این ظرفیت ها باعث گردیده صنعتگران بکوشند با ایجاد ارتباط موثر بین صنعت و دانشگاه بسترهای نوینی برای همفکری و تعامل با متخصصین، پژوهشگران و تحصیل کرده ها فراهم نمایند که در این بین حوزه برق به عنوان انرژی پاک و یکی از عوامل اصلی و تأثیرگذار در پیشبرد اهداف سازمان ها جایگاه ویژه ای را می طلبد.
 سه شنبه ٢٥ ارديبهشت ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

چند رسانه ای

سازمان و شرکت های مرتبط